Piotr Kondeusz

1% podatku dla Marcina

1% podatku dla Marcina

Opublikowano 11.05.2021

Marcin jest moim synem. Pogodnym, wesołym i sympatycznym studentem. Rok po urodzeniu lekarze zdiagnozowali u niego (MPDZ) mózgowe porażenie dziecięce. Po przeprowadzonych operacjach ma problemy z samodzielnym poruszaniem się. Przez kilkanaście lat jeździliśmy z nim kilka razy w tygodniu na rehabilitacje do Rzeszowa. W ostatnich latach korzystaliśmy ze specjalistycznych turnusów rehabilitacyjnych. Obecnie jeździmy na prywatne zabiegi rehabilitacyjne.

image

W celu umożliwienia dalszej skutecznej rehabilitacji, istnieje możliwość pomocy w zebraniu środków na rehabilitację, poprzez akcję „1% podatku”.
Wystarczy przeznaczyć 1% swojego podatku. To nic nie kosztuje.
W zeznaniu podatkowym podajemy numer wpisu do KRS: 0000050135 oraz konieczny dopisek „Kondeusz”

:

image


Diagnoza medyczna:

U Marcina rozpoznano dziecięce porażenie mózgowe pod postacią porażenia czterokończynowego. Przeszedł leczenie operacyjne z powodu spastycznych przykurczy kończyn dolnych. Nadto zdiagnozowano u niego wadę wzroku oraz wadę zgryzu. Chłopiec potrzebuje kontynuacji leczenia oraz rehabilitacji, co wiąże się z wydatkami.

Ponadto na rachunku bankowym Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia funkcjonuje subkonto dla 18 letniego Marcina pod hasłem „Kondeusz”.

Każdy kto zechce wspomóc działania na rzecz mojego syna może przekazać choćby najdrobniejsze kwoty na podane konto:

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Bank Pekao S.A. I Oddział Wrocław
45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
Z dopiskiem darowizna na cele ochrony zdrowia „Kondeusz”