Obserwator nowosarzyńskich zjawisk paranormalnych

SQUID GAME CIECH czyli śmiercionośna gra w Zakładach Chemicznych „Ciech – Sarzyna”

ciech

Na bramie zakładowej miłe panie strażniczki zaprezentowały dziś nową grę wychodzącym pracownikom zarówno zakładów jak i spółek. Gra polega na tym, że pracownik musi przycisnąć przycisk w specjalnym elektronicznym urządzeniu. Gdy zaświeci się po prawej stronie zielona lampka, to pracownik zwolniony jest z dmuchania w alkomat. Gdy zaświeci się czerwona lampka, wtedy musi dmuchać w alkomat, aby strażnik mógł sprawdzić trzeźwość pracownika.

Życzę osobie która wpadła na ten durny pomysł, aby zapaliła jej się czerwona lampka w głowie i pomyślała o tym, że mamy epidemię i o zarażenie się wirusem nie jest trudno. Gdy pracownicy będą przyciskać ten sam, podkreślę przycisk na niedezynfekowanym urządzeniu, to jest to sposób na zarażenie większości pracowników na terenie zakładów.

Zadaję pytanie: Czy Zarząd Zakładów Chemicznych „Ciech – Sarzyna” celowo chce pozarażać pracowników wirusem COVID19?

Około roku temu, przy zakażeniach w kraju blisko 1000 osób, w sterylnych kombinezonach strażnicy sprawdzali temperaturę pracownikom. Przy kilkudziesięciu tysiącach zakażeniach dziennie, testuje się pracowników na zawartość alkoholu i odporność na wirusa.

Życzę zdrowia wszystkim testowanym dziś pracownikom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *