Najpopularniejszy Sportowiec (Powiat Leżajski)

Natalia bierze udział w plebiscycie sportowym gazety “Nowiny”. Plebiscyt polega na tym, aby glosować na danego sportowca przy pomocy wiadomości sms. Tzw “zwycięzca” awansuje do wojewódzkiego finału plebiscytu. Razem z Nati jesteśmy głęboko przekonani, że jeśli chodzi o zwycięstwa, to najbardziej zależy nam na tych na macie. One są prawdziwe.

Dlatego też, składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy kibicują Natalii, gdy bierze udział w licznych turniejach karate. Jest to dla nas ważne, podtrzymuje na duchu i motywuje do walki. Dziękujemy za “trzymanie kciuków” i wszystkie miłe słowa.
Marcin zrobił Natalii stronę, gdzie można na bieżąco śledzić jej sukcesy: http://natalia.kondeusz.pl

Plebiscyt Nowin wydaje się znakomita zabawą, poza kilkoma wątpliwościami.

1. W plebiscycie rywalizują między innymi koleżanki i koledzy z Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate. Wspólnie wylewają pot na treningach i dumnie reprezentują swój klub na zawodach. Wyścig o to, kto jest najpopularniejszy, jest dla nas niezrozumiały.

2. Głosuje się poprzez wysłanie konkretnego smsa na dany numer. Koszt jednego smsa to 2,46 zł. Jeśli ktoś na tym naprawdę korzysta, to organizator.

3. Plebiscyt może też mieć nazwę “na najbogatszego rodzica”, bo komu jak nie rodzicom zależy na tym, aby sukcesy jego dziecka były znane jak największej liczbie osób. Wydanie kilkuset zł na sms dla niektórych rodzin, na pewno nie jest problemem.

Razem z Nati postanowiliśmy, że nie będziemy prosić o głosy w tym plebiscycie na portalach społecznościowych co nie znaczy, że nie jest nam miło gdy jednak ktoś jej sukcesy docenia i głosuje. W chwili pisania tego tekstu już ma 54 głosy.
Może być komuś miło, gdy obcy ludzie doceniają jego działanie. Właśnie dlatego jutro wysyłam smsa na trenera, który moim zdaniem zrobił sporo dla sportu :)

Żeby zagłosować na Natalię Kondeusz trzeba wysłać sms o treści NNS.214 na numer 72355

Myślę, że będzie też w porządku, gdy podam informację o naszych kolegach i koleżankach z klubu:

Iza Dec sms o treści NNS.212 na numer 72355
Oliwia Wojtas sms o treści NNS.220 na numer 72355
Ania Szczuka sms o treści NNS.215 na numer 72355
Julia Żak sms o treści NNS.219 na numer 72355
Natalia Stachula sms o treści NNS.217 na numer 72355
Maciek Jeziorowski sms o treści NNS.218 na numer 72355

i w kategorii najpopularniejszy trener 2016

Dariusz Burda sms o treści NNT.91 na numer 72355
Leszek Kurasz sms o treści NNT.92 na numer 72355